Beskrivning
Stjärna från Gnosjö Konstsmide med 48 st LED-ljus och transparent kabel. Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4471-103 |
| Färg | Varmvit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 48 st |
| Höjd | 580 mm |
| Bredd | 580 mm |
| Kabelfärg | Transparent |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2800 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Energieffektivitet | G |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318304711038 |



