Glasdekoration Star Trading Glow Glasboll
fr.299 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Glow Glasboll
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glaskula med dew drop och dekorativa kvistar inuti glasskulan. Dekorationen avger ett vackert sken och passar alla rum i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Glaskula med dew drop och dekorativa kvistar inuti glasskulan. Dekorationen avger ett vackert sken och passar alla rum i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 30, 40 st |
| Höjd | 16, 21 mm |
| Bredd | 15, 20 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Plast/Metall/Trä |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Serie | Glow |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Effekt | 0,064 W |
| Djup | 15, 20 mm |
| Storlek | 14, 20 cm |
| Ljusflöde | 34 lumen |

