Glasdekoration Star Trading Glow Glasboll20 cmTransparent
Rek. pris 549 kr
519 kr
329 krSpara 37 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
21 mm

Glow Glasboll
20 cmTransparent
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glaskula med dew drop och dekorativa kvistar inuti glasskulan. Dekorationen avger ett vackert sken och passar alla rum i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Glaskula med dew drop och dekorativa kvistar inuti glasskulan. Dekorationen avger ett vackert sken och passar alla rum i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 457-93 |
| Färg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Höjd | 21 mm |
| Bredd | 20 mm |
| Djup | 20 mm |
| Storlek | 20 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Plast/Metall/Trä |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Serie | Glow |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Effekt | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482045256 |


