



Hängande Dekoration Star TradingPoppy
139 kr
30 dagars prisgaranti

Poppy
139 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Nätt och stämningsfull krans i metall. Silverfärgad med 50 små led punkter som lyser fint i kransen. Dekorera till jul och advent eller varför inte så fort den mörka årstiden börjar. Produkten är batteridriven med timerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 691-33 |
| Färg | Silver |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Poppy |
| Produkttyp | Hängande Dekoration |
| Djup | 10 mm |
| Sensor | Nej |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482071514 |
