



Hängande Dekoration Star TradingWiry Gran
Rek. pris 89 kr
!
79 kr
30 dagars prisgaranti

Wiry Gran
79 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Batteridriven hängande metallgran. Fin dekoration att inreda med i hemmet. Granen har 12 stycken LED-ljuskällor med varmvitt sken. Med sugkopp för lätt montering på fönster eller spegel.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 809-14 |
| Färg | Silver |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 12 st |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 170 mm |
| Ström | 13 mA |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Wiry |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Djup | 20 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Vikt | 0,1 kg |
| EAN-nr | 7391482038272 |
