
Stjärna Star TradingFirework 200L Hängande
Rek. pris 259 kr
!
fr. 249 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Vacker hängande dekoration med små LED-lampor som ger ett gnistrande sken. Underbar dekoration att ha framme till vardags och fest.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Silver, Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 200 st |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,13 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 450 mm |
| Produkttyp | Hängande Dekoration, Ljusdekoration |
| Serie | Firework, Firework® |
| Ljustemperatur | 2479 K |
| Ljusflöde | 47 lumen, 59 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,6, 1,04 W |
| Dimbar | Nej |
| Diameter | 45 cm |

