Stjärna Star Trading Firework 80L HängandeSvart
Rek. pris 169 kr
159 kr
127 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Firework 80L Hängande
Svart
127 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vacker hängande dekoration i silver med små LED-ljuskällor som ger en lyser fint. Underbar dekoration för alla tillfällen så som jul, helger och fester. Dekorationen är 16 cm och har 80 LED-ljuskällor. Passar utmärkt som förnsterdekoration.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker hängande dekoration i silver med små LED-ljuskällor som ger en lyser fint. Underbar dekoration för alla tillfällen så som jul, helger och fester. Dekorationen är 16 cm och har 80 LED-ljuskällor. Passar utmärkt som förnsterdekoration.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 710-14-1 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 80 st |
| Höjd | 160 mm |
| Bredd | 160 mm |
| Typ | Ljusdekoration |
| Serie | Firework |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Ljusflöde | 44 lumen |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,08 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Djup | 160 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482060136 |
