Bordsdekoration Star Trading Forest Friends 1
Rek. pris 249 kr
199 kr
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Forest Friends 1
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett dekorativt sceneri i laserskuren trä. Isbjörnen, igelkotten, tvättbjörnen, haren, räven och ekorren åker på ett tåg lastat med granar.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ett dekorativt sceneri i laserskuren trä. Isbjörnen, igelkotten, tvättbjörnen, haren, räven och ekorren åker på ett tåg lastat med granar.
Snart är det jul och då ska de fira tillsammans med sina vänner. Små LED-lampor lyser upp motivet och ger en stämningsfull känsla. Produkten drivs av batteri och har timer funktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 271-93 |
| Färg | Multi |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Diameter | 370 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Bredd | 370 mm |
| Djup | 60 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Trä |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Forest Friends |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,192 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,03 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482061478 |

