


Dekoration Star TradingHus Beige
Rek. pris 299 kr
!
289 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Hus Beige
289 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Beige huslykta med ljus i fönstren. Drivs av batteri och har timer funktion. Dekorera med huset på en hylla eller placera på en skänk. Passar utmärk hela den mörka årsstidenoch blir en stämningsull dekoration till advent och jul.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 992-72-1 |
| Färg | Beige |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Diameter | 105 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Bredd | 105 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plastic,Polyresin |
| Serie | HUS |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Inomhusdekoration |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,4 kg |
| EAN-nr | 7391482073679 |
