



Julby Star TradingGrauberg
Rek. pris 619 kr
!
359 kr
30 dagars prisgaranti

Grauberg
359 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Detaljrik laserskuren ljusstake i trä, basen har ett vackert utskuret landskap med små hus och ovan på basen böjer sig en båge med granar för att rama in den lilla detaljrika byn. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en byrå för att få den perfekta julkänslan.
Varumärke
Beskrivning
Detaljrik laserskuren ljusstake i trä, basen har ett vackert utskuret landskap med små hus och ovan på basen böjer sig en båge med granar för att rama in den lilla detaljrika byn. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en byrå för att få den perfekta julkänslan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 272-17 |
| Färg | Grå |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Diameter | 460 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Bredd | 460 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Trä |
| Serie | Grauberg |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Julby |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,08 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,53 kg |
| EAN-nr | 7391482065568 |
