




Bordsdekoration Gnosjö KonstsmideVattenfylld Lykta Domherrar
829 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Lykta Domherrar är en stämningsfull lykta som passar bra i juletid. Lyktan har en LED-ljuskälla och drivs av batteri (3xAA) eller USB. Den har dessutom timerfunktion (5h).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4283-200 |
| Färg | Antik Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 135 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 1,64 kg |
| EAN-nr | 7318304283207 |
