Bordsdekoration Markslöjd Miles 3st Tomtar i Keramik ink LED-värmeljus
699 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Miles 3st Tomtar i Keramik ink LED-värmeljus
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
MILES Table Decoration 3-Set White B/O
Miles bordsdekoration från Markslöjd. 3-set vita keramik tomtar. Inkluderat fjärrstyrda LED värmeljus i 3-pack. Uppladdningsbara värmeljus i plast. 2,4,6 och 8h timerfunktion. Ställbar ljuseffekt, konstant eller flamma. Konstant ljus i 4st dimbara steg. 1m vit USB-C sladd medföljer. Brytare under varje ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 706346 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 160 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Ceramic |
| Sockel | Fixed LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Diod/LED |
| Kollektion | Jul |
| Bredd | 10 cm |
| Serie | Miles |
| Djup | 18 cm |
| Effekt/prestanda | 0,1 kW |
| Höjd | 16 cm |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| EAN-nr | 7330024615939 |

