Bordsdekoration Markslöjd Sweetie Stjärna
569 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Juldekoration från Markslöjd i ett unikt utförande. Runt stjärnan finns små LED-ljus virat runt. I glasburken kan man lägga julrelaterad dekoration, perfekt gå-bort present. Lampan har fast LED-belysning med 15 dioder om 0,03W. Drivs av tre AA-batterier, ingår ej. Strömbrytare och timer på batteriboxen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Juldekoration från Markslöjd i ett unikt utförande. Runt stjärnan finns små LED-ljus virat runt. I glasburken kan man lägga julrelaterad dekoration, perfekt gå-bort present. Lampan har fast LED-belysning med 15 dioder om 0,03W. Drivs av tre AA-batterier, ingår ej. Strömbrytare och timer på batteriboxen.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705854 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | Diod/LED |
| Antal Ljuskällor | 19 st |
| Höjd | 350 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Typ | Ljusdekoration |
| Vikt | 0,5 kg |
| EAN-nr | 7330024598133 |

