Bordsdekoration Markslöjd ViewNatur
Rek. pris 909 kr
649 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

View
Natur
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

View är en vikbar dekoration från Markslöjd med ljusdioder, 20 st fast LED om 0,9W. 2m lång, genomskinlig sladd.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
View är en vikbar dekoration från Markslöjd med ljusdioder, 20 st fast LED om 0,9W. 2m lång, genomskinlig sladd.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705742 |
| Färg | Natur |
| Ljuskälla | Diod/LED |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Höjd | 280 mm |
| Bredd | 715 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Trä |
| Spänning | 3 V |
| Vikt | 0,63 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Djup | 15 mm |
| Effekt/prestanda | 0,9 W |
| Effekt | 0,9 W |
| EAN-nr | 7330024597006 |

