


Bordsdekoration Star TradingFauna 271-38
Rek. pris 309 kr
!
89 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Batteridriven bordsdekoration med varmvitt sken. Dekorationen är av trä och har många fina detaljer. En underbar dekoration som sprider julstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 271-38 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 280 mm |
| Bredd | 180 mm |
| Ström | 10 mA |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Serie | Fau |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
| Vikt | 0,2 kg |
| EAN-nr | 7391482028181 |


