Bordsdekoration Star Trading Nutcracker 2-pack
99 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Nutcracker 2-pack
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorativa kupoler med sceneri i laserskuren trä, 2-pack med motiven: 1. Stilig Nörknäckare, gunghäst och gran. 2. Stilig Nötknäckare, trumma och gran. Små ledlampor lyser upp motivet och ger en stämningsfull känsla. Produkten drivs av batteri som ingår.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativa kupoler med sceneri i laserskuren trä, 2-pack med motiven: 1. Stilig Nörknäckare, gunghäst och gran. 2. Stilig Nötknäckare, trumma och gran. Små ledlampor lyser upp motivet och ger en stämningsfull känsla. Produkten drivs av batteri som ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 271-92 |
| Färg | Flerfärgad |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Höjd | 90 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Bordsdekoration |
| Material | Plast/Trä |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 5,5 cm |
| Serie | Nutcracker |
| Djup | 5,5 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 9 cm |
| EAN-nr | 7391482048387 |

