Bordsdekoration Star Trading Rozy Julpynt Porslinsdekor11 cm
139 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
110 mm

Rozy Julpynt Porslinsdekor
11 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fin bordsdekoration i vitt porslin. Drivs av 2xAAA batterier. Perfekt till julbordet och ger en mysig känsla i ditt hem. Rozy finns tillgänglig i två storlekar.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fin bordsdekoration i vitt porslin. Drivs av 2xAAA batterier. Perfekt till julbordet och ger en mysig känsla i ditt hem. Rozy finns tillgänglig i två storlekar.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 460-39 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 110 mm |
| Bredd | 9 cm |
| Djup | 9 cm |
| Diameter | 855 cm |
| Höjd | 11 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Bordsdekoration |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 3 V |
| Serie | Rozy |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482079145 |

