Dekoration Gnosjö Konstsmide Godisstavar Akryl 5St 25cm LED
Rek. pris 589 kr
453 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekoration Gnosjö Konstsmide Godisstavar Akryl 5St 25cm LED är ett set med fem polkagrisar som passar perfekt för att lysa upp gångvägar i julmörkret. LED 24V/IP44.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekoration Gnosjö Konstsmide Godisstavar Akryl 5St 25cm LED är ett set med fem polkagrisar som passar perfekt för att lysa upp gångvägar i julmörkret. LED 24V/IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6229-203 |
| Färg | Klarröd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 40 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 12000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Akryl |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,85 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 2 lumen |
| Effekt | 0,03 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318306229203 |

