Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Björnar 5 st 40 LED
Rek. pris 489 kr
323 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Björnar 5 st 40 LED
323 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Björnar 5 st 40 LED är en vacker belysningsdekoration i form av fem björnar med 40 varmvita LED-lampor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Björnar 5 st 40 LED är en vacker belysningsdekoration i form av fem björnar med 40 varmvita LED-lampor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6231-103 |
| Färg | Varmvit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Höjd | 120 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 80 mm |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 4 m |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| Energiförbrukning | 1 kWh/1000h |
| Typ | Ljusdekoration |
| Vikt | 0,65 kg |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 3,6 W |
| EAN-nr | 7318302311032 |

