


Dekorationsbelysning Gnosjö KonstsmideHus med Snögubbe
424 kr 539 kr
Spara 21 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide med 9 st varmvita LED-lampor. Drivs med 3 st AA-batterier.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3252-100 |
| Färg | Natur |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 190 mm |
| Bredd | 430 mm |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 3 m |
| Djup | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318303252105 |
