



Dekorationsbelysning Gnosjö KonstsmideLykta Tomte
699 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julpynta med denna glittrande vattenfyllda lykta med jultomtemotiv. En LED-lampa med timer på 5 timmar och USB-kabel ingår. Glittervätskan är i rörelse när produkten är påslagen. Lyktan är 10,5 cm bred och 27 cm hög och drivs av 3xC batterier (ingår ej) med en brinntid på ca 260 timmar. Placera på ett bord eller en hylla för en mysig julstämning.
Varumärke
Beskrivning
Julpynta med denna glittrande vattenfyllda lykta med jultomtemotiv. En LED-lampa med timer på 5 timmar och USB-kabel ingår. Glittervätskan är i rörelse när produkten är påslagen. Lyktan är 10,5 cm bred och 27 cm hög och drivs av 3xC batterier (ingår ej) med en brinntid på ca 260 timmar. Placera på ett bord eller en hylla för en mysig julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4306-200 |
| Färg | Vit/Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 270 mm |
| Bredd | 105 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Dekorationsbelysning |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 20, 20 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| EAN-nr | 7318304306203 |