Beskrivning
Ren i akryl från Gnosjö Konstsmide med 160 st vita LED-lampor. anslutningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6168-203 |
| Färg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 1050 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318306168205 |




