Beskrivning
Ren i akryl från Gnosjö Konstsmide med 32 st vita LED-lampor och timer. Drivs av 4 st AA-batterier. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6139-203 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 380 mm |
| Bredd | 290 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301392032 |



