


Dekorationsbelysning Gnosjö KonstsmideRen Batteridriven
191 kr 249 kr
Spara 23 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ren från Gnosjö Konstsmide med 24 st vita LED-lampor. Drivs med 3xAAA batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6158-203 |
| Färg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 320 mm |
| Bredd | 230 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301582037 |
