


Julby Gnosjö KonstsmideTåg 19 LED
788 kr1 198 kr
Spara 34 %
Kampanj
70 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Tåg 19 LED
788 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Tåg 19 LED är en juldekoration med ett tåg med 19 LED-lampor. Den drivs av 3xAA-batterier.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4235-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 19 st |
| Höjd | 155 mm |
| Bredd | 480 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 1,8 kg |
| EAN-nr | 7318304235008 |
