


Dekorationsbelysning Julfigur Gnosjö KonstsmideVattenfylld Telefonkiosk Snögubbefamilj
1 199 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide i form av en telefonkiosk. Lyktan är utrustad med vit LED-belysning och har timer på 5 h. Drivs med 3 st LR14/C-batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4371-550 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 105 mm |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Dekorationsbelysning |
| Kabellängd | 0,9 m |
| Djup | 105 mm |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| EAN-nr | 7318304371553 |
