Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Isbjörnar 5 st LED
549 kr
30 dagars prisgaranti

Isbjörnar 5 st LED
549 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide med fem st isbjörnar med 40 st vita LED-ljus.
Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6292-203 |
| Färg | Klar |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 90 mm |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Juldekoration |
| Energieffektivitet | F |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 0,02 W |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,8 kg |
| EAN-nr | 7318302922030 |


