Dekorationsbelysning Markslöjd Nostalgi
619 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nostalgi är en rolig bordsdekoration från Markslöjd i form av en VW Buss. Lampan har inbyggd LED-belysning om 0,36W. Drivs av batterier 3xAA, ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Nostalgi är en rolig bordsdekoration från Markslöjd i form av en VW Buss. Lampan har inbyggd LED-belysning om 0,36W. Drivs av batterier 3xAA, ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 703954 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | Diod/LED |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Höjd | 116 mm |
| Bredd | 208 mm |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 111 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,36 W |
| Typ | Dekorationsbelysning |
| Vikt | 0,4 kg |
| Effekt | 0,36 W |
| EAN-nr | 7330024562097 |

