Dekorationsfigur Star Trading Joylight 25 cmGrå
Rek. pris 159 kr
110 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
42 krTillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Batteridriven dekorationsfigur med LED-belysning. En härlig dekoration som sprider julstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven dekorationsfigur med LED-belysning. En härlig dekoration som sprider julstämning i hemmet.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 991-51 |
| Färg | Grå |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 90 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyester |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Joylight |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,1 kg |
| Effekt | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482029706 |



