Dekorationsfigur Star Trading Merry Pal Sagobjörn
Rek. pris 479 kr
308 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Merry Pal Sagobjörn
308 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Det är omöjligt att inte bli glad av denna söta julbjörn som rör på kroppen och mun. Björnen läser "It was the night before Christmas-baby version". Dekorera med denna söta figur till jul. När denna batteridrivna produkt är påslagen trycker man lätt på foten och då berättar och rör sig björnen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Det är omöjligt att inte bli glad av denna söta julbjörn som rör på kroppen och mun. Björnen läser "It was the night before Christmas-baby version". Dekorera med denna söta figur till jul. När denna batteridrivna produkt är påslagen trycker man lätt på foten och då berättar och rör sig björnen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 993-22 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 280 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Djup | 230 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Polyester |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Merry Pal |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,52 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482059680 |

