



Dekorationsfigur Star TradingMerry Pal Snögubbe
479 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Det är omöjligt att inte bli glad av denna söta snögubbe som rör sig upp och ned, lyser i kroppen och spelar "Frosty snowman". Dekorera med denna söta figur till jul. När den batteri drivna produkt är påslagen trycker man lätt längst ned på snögubben och då rör den sig, lyser och spelar.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 993-20 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 190 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyester |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Merry Pal |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 190 mm |
| Effekt/prestanda | 0,18 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,43 kg |
| EAN-nr | 7391482059673 |

