Snöglob Star Trading Vinter Barn/Snögubbe
Rek. pris 479 kr
449 kr
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
49 kr
Vinter Barn/Snögubbe
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Glittrande vattenfylld, bronsfärgad lykta med barn som bygger en snögubbe. Glittervätskan är i rörelse när produkten är påslagen, lyser fint. Placera på ett bord eller en hylla för en härlig julstämmning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Glittrande vattenfylld, bronsfärgad lykta med barn som bygger en snögubbe. Glittervätskan är i rörelse när produkten är påslagen, lyser fint. Placera på ett bord eller en hylla för en härlig julstämmning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 991-85 |
| Färg | Brons |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 27 mm |
| Bredd | 16 mm |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 9 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Vinter |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Effekt/prestanda | 0,064 kW |
| EAN-nr | 7391482044655 |

