


Dekorationsfigur Star TradingVinter Lok
359 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Glittrande vattenfyllt lokomotiv med jultomte inuti. Glitter vätskan är i rörelse när produkten är påslagen, lyser fint. Placera på ett bord eller en hylla för en härligjulstämmning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 991-82 |
| Färg | Brons |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 17 mm |
| Bredd | 17 mm |
| Ström | 20 mA |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Vinter |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 7 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482044624 |

