Beskrivning
Fönstersiluett från Gnosjö Konstsmide som föreställer en komet . Siluetten har 35 st LED-lampor
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2160-010 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 35 st |
| Höjd | 220 mm |
| Bredd | 550 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 2000-2200K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Sockel | PushIn |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 3 m |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,3 kg |
| EAN-nr | 7318302160012 |



