Glasdekoration Star Trading MerryX-masD: 120 mm
Rek. pris 179 kr
169 kr
150 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
110 mm
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
MerryX-mas
D: 120 mm
150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vacker batteridriven glasdekoration med julmönster. Passar utmärkt som dekoration på julbordet. Drivs med 3 st AA batterier. 12 cm i diameter
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker batteridriven glasdekoration med julmönster. Passar utmärkt som dekoration på julbordet. Drivs med 3 st AA batterier. 12 cm i diameter
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 460-31 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Diameter | 120 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Djup | 120 mm |
| Effekt/prestanda | 0,27 W |
| Effekt | 0,27 W |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Glas/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 4,5 V |
| Serie | MerryX-mas |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482989758 |


