Inomhusdekoration Star Trading Fabbe Gran
fr.159 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Fabbe Gran
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mysig juldekoration i form av en gran gjord i filtmaterial. Små LED punkter lyser fint i det utskurna stjärnmönstret. Basen är gjord i trä. Fin dekoration som är lättplacerad, lyser fint och skapar julstämning. Drivs av batteri och har timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Mysig juldekoration i form av en gran gjord i filtmaterial. Små LED punkter lyser fint i det utskurna stjärnmönstret. Basen är gjord i trä. Fin dekoration som är lättplacerad, lyser fint och skapar julstämning. Drivs av batteri och har timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grön |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Höjd | 360, 445 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Inomhusdekoration |
| Material | Plast/Trä |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 3 V |
| Serie | Fabbe |
| Djup | 5 cm |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 19, 23 cm |
| Diameter | 100, 600 cm |
| Höjd | 36, 44,5 cm |
