
Inomhusdekoration Star TradingFrost
Rek. pris 409 kr
!
fr. 399 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Höjd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska. Inbyggd fläkt med motor ger en vacker dekoration med effekten av att det snöar inuti. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa. Dekorera till jul och advent för den perfekta julkänslan. Placera iskuben i en hylla eller på ett bord och tänk på att inte placera den i direkt solljus.
Varumärke
Beskrivning
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska. Inbyggd fläkt med motor ger en vacker dekoration med effekten av att det snöar inuti. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa. Dekorera till jul och advent för den perfekta julkänslan. Placera iskuben i en hylla eller på ett bord och tänk på att inte placera den i direkt solljus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 115, 145 mm |
| Produkttyp | Inomhusdekoration |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Frost |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 11, 14 cm |
| Djup | 11, 14 cm |
| Diameter | 110, 225 cm |
| Höjd | 11,5, 14,5 cm |