
Inomhusdekoration Star TradingVinter Hus
Rek. pris 349 kr
!
fr. 339 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Höjd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Fantastiskt vitt huslykta som juldekoration. Det snöar och lyser vackert när produkten är påslagen. Batteri driven med timer funktion. Placera på ett bord eller en hylla för en härlig advents och julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 155, 225 mm |
| Produkttyp | Inomhusdekoration |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Vinter |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 11 cm |
| Djup | 8,5, 9,5 cm |
| Diameter | 75, 200 cm |
| Höjd | 22,5 cm |
