Beskrivning
Roterande julgran från Gnosjö Konstsmide med dekorationer. Granen har tre st varmvita LED-lampor och timer på fem timmar.
Belysningen drivs av 3xAA.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1203-000 |
| Färg | Klar |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 255 mm |
| Bredd | 95 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,1 kW |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,25 kg |
| EAN-nr | 7318301203000 |



