Julby Gnosjö Konstsmide 3 Små Hus LED 4309-000
Rek. pris 1 199 kr
716 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

3 Små Hus LED 4309-000
716 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide B/O 3 Små Hus LED 4309-000 är en fin juldekoration med 6 amberfärgade LED. Husen drivs av 6 AAA-batterier samt USB och har en timer på 6 h.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide B/O 3 Små Hus LED 4309-000 är en fin juldekoration med 6 amberfärgade LED. Husen drivs av 6 AAA-batterier samt USB och har en timer på 6 h.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4309-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Bredd | 452730 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Julby |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyresin |
| Serie | B/O |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 2 lumen |
| Effekt | 0,06 W |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,5 kg |
| EAN-nr | 7318303090004 |
