


Julby Gnosjö KonstsmideB/O Mekanisk LED Hus & Gran
919 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Juldekoration Gnosjö Konstsmide B/O Mekanisk LED Hus & Gran är en fin juldekoration som sprider mysig stämning. Den har 24 LED samt musik och drivs av 3xAA-batterier & USB.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4255-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 24 st |
| Höjd | 285 mm |
| Bredd | 275 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyresin |
| Serie | B/O |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 195 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 2 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,95 kg |
| EAN-nr | 7318304255006 |
