


Julby Gnosjö KonstsmideB/O Mekanisk LED Tomte & Barn
409 kr 419 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Juldekoration Gnosjö Konstsmide B/O Mekanisk LED Tomte & Barn är en fin juldekoration som sprider mysig stämning. Den har 11 LED samt musik och drivs av 3xAA.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4244-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| Höjd | 145 mm |
| Bredd | 190 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Julby |
| Material | Polyresin |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | B/O |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,7 kg |
| Ljusflöde | 2 lumen |
| Djup | 130 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318304244000 |
