


Julby Gnosjö KonstsmideFiberoptiskt Hus 13 LED
652 kr 859 kr
Spara 24 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Fiberoptiskt Hus 13 LED är en fiberoptiskdekoration med ett hus med musik och 13 LED-lampor. Den drivs av 3xAAA-batterier.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4233-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 13 st |
| Höjd | 180 mm |
| Bredd | 300 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 1,2 kg |
| EAN-nr | 7318304233004 |
