Beskrivning
Fiberoptiskt hus med snö från Gnosjö Konstsmide. Dekorationsbelysningen har tre st LED-lampor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4230-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 220 mm |
| Bredd | 190 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyresin |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 175 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,064 kW |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,1 kg |
| EAN-nr | 7318304230003 |



