


Julby Gnosjö KonstsmideKarusell
556 kr 729 kr
Spara 24 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Mekanisk juldekoration från Gnosjö Konstsmide med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3443-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 265 mm |
| Bredd | 210 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Julby |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | A |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 210 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318303443008 |
