Beskrivning
Siluett från Gnosjö Konstsmide som föreställer ett litet marknadsstånd i trä med varmvita LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2821-100 |
| Färg | Natur |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 125 mm |
| Bredd | 115 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Julby |
| Djup | 95 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,18 kg |
| EAN-nr | 7318302821104 |



