



Julby Gnosjö KonstsmideMekanisk LED
1 005 kr1 389 kr
Spara 28 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Julmarknad Gnosjö Konstsmide Mekanisk LED är en stämningsfull siluett med 28 varmvita LED. Den spelar musik och drivs av batteri (3xAA).
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4236-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 28 st |
| Höjd | 235 mm |
| Bredd | 390 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 205 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 2,3 kg |
| EAN-nr | 7318304236005 |
