Julby Gnosjö Konstsmide Mekanisk Zoo LED
Rek. pris 1 039 kr
759 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Mekanisk Zoo LED
759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Julmotiv Gnosjö Konstsmide Mekanisk Zoo LED är en vacker siluett med zoo-motiv. Den har 19 varmvita LED och drivs av batteri (3xAA).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julmotiv Gnosjö Konstsmide Mekanisk Zoo LED är en vacker siluett med zoo-motiv. Den har 19 varmvita LED och drivs av batteri (3xAA).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4237-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 19 st |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 225 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Typ | Julby |
| Vikt | 1,75 kg |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318304237002 |


