Beskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Tåg 19 LED är en juldekoration med ett tåg med 19 LED-lampor. Den drivs av 3xAA-batterier.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4235-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 19 st |
| Höjd | 155 mm |
| Bredd | 480 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Vikt | 1,8 kg |
| EAN-nr | 7318304235008 |



