Beskrivning
Mekanisk juldekoration från Gnosjö Konstsmide med LED, musik och ljus. Dubbelfunktion med transformator/batteri.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4215-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 12 st |
| Höjd | 280 mm |
| Bredd | 285 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyresin |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,066 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,95 kg |
| EAN-nr | 7318304215000 |



